You are here

18U Premier Championship Bracket

 
Ohio Hawks Gold Hutchinson
3
Pool I #1
 
Beekman #1
Saturday, 8p
Indiana Gators Smitson
1
Pool K #2
 
Outlaws Premier OH Yun
6
Pool F #1
 
Beekman # 8
Saturday, 9:30p
Shockwaves Kleinbub
0
Pool H #2
 
Cincy Doom Shepherd
1
Pool J #2
 
Beekman #4
Saturday, 9:30p
UNY Revolution Gold
0
Pool L #1
 
Ohio Impact Phares
3
Pool O #2
 
Beekman #5
Saturday, 8p
Ohio Lasers Silver
2
Pool M #1
 
Bull Sox Academy EG
6
Pool A #1
 
Beekman #1
Saturday, 9:30p
PA Vypers Gold
0
Pool C #2
 
Ohio Wolfpack Black
5
Pool N #1
 
Beekman # 8
Saturday, 8p
Bull Sox Academy CW
0
Pool P #2
 
Indy Crush 2K
2
Pool B #1
 
Beekman #4
Saturday, 8p
Ohio Hawks Gold Lenos
1
Pool D #2
 
SunDogs Blue
2
Pool E #1
 
Beekman #5
Saturday, 9:30p
Diamond Chix Premier
4
Pool G #2
 
 
Ohio Hawks Gold Hutchinson
1
 
 
Beekman #1
Sunday, 9:30am
Outlaws Premier OH Yun
0
 
 
Cincy Doom Shepherd
3
 
 
Beekman # 8
Sunday, 9:30am
Ohio Impact Phares
2
 
 
Bull Sox Academy EG
10
 
 
Beekman #5
Sunday, 9:30am
Ohio Wolfpack Black
0
 
 
Indy Crush 2K
0
 
 
Beekman #4
Sunday, 9:30am
Diamond Chix Premier
3
 
 
 
Ohio Hawks Gold Hutchinson
1
 
 
Beekman #1
Sunday, 11am
Cincy Doom Shepherd
0
 
 
Bull Sox Academy EG
5
 
 
Beekman #7
Sunday, 11am
Diamond Chix Premier
0
 
 
 
Ohio Hawks Gold Hutchinson
3
 
 
Beekman #1
Sunday, 12:30pm
Bull Sox Academy EG
0
 
 
 
Ohio Hawks Gold Hutchinson
3
 
 
Beekman #1
Sunday, 2pm
Indiana Shockwaves Perry
1
 
 
 
Ohio Hawks Gold Lenos
0
 
 
Beekman # 3
Sunday, 12:30pm
Indiana Shockwaves Perry
1
 
 
 
Indy Edge Lyman
1
 
 
Beekman #5
Sunday, 11am
Ohio Hawks Gold Lenos
5
 
 
Indiana Shockwaves Perry
5
 
 
Beekman # 3
Sunday, 11am
Delaware Cobras Gold
0
 
 
 
Chaos Showcase
3
 
 
Beekman # 3
Sunday, 9:30am
Indy Edge Lyman
4
 
 
Ohio Lady Lasers Orange
1
 
 
Beekman #6
Sunday, 9:30am
Ohio Hawks Gold Lenos
2
 
 
Team PA Hall
1
 
 
Beekman #7
Sunday, 9:30am
Indiana Shockwaves Perry
5
 
 
Delaware Cobras Gold
13
 
 
Beekman #2
Sunday, 9:30am
Michigan Outlooks Moos
0
 
 
 
Chaos Showcase
3
Pool B #2
 
Beekman # 3
Saturday, 8p
Michigan Batbusters Vitale
1
Pool D #1
 
Indy Edge Lyman
8
Pool E #2
 
Beekman #6
Saturday, 9:30p
PA Lady Knights Alderson
7
Pool G #1
 
Turnin 2 Robeson
1
Pool A #2
 
Beekman #2
Saturday, 9:30p
Ohio Lady Lasers Orange
2
Pool C #1
 
Indiana Prospects Benefield
0
Pool N #2
 
Beekman #7
Saturday, 8p
Ohio Hawks Gold Lenos
6
Pool P #1
 
Ohio Stingrays Griffin
0
Pool L #2
 
Beekman # 3
Saturday, 9:30pm
Team PA Hall
5
Pool J #1
 
Finesse Fastpitch Wojcik
0
Pool O #1
 
Beekman #6
Saturday, 8pm
Indiana Shockwaves Perry
10
Pool M #2
 
Delaware Cobras Gold
4
Pool I #2
 
Beekman #2
Saturday, 8p
Pitt Nitro Showcase
0
Pool K #1
 
OFC Heat Orange
1
Pool F #2
 
Beekman #7
Saturday, 9:30p
Michigan Outlooks Moos
3
Pool H #1
 
Ohio Hawks Gold Hutchinson
Champion
Indiana Shockwaves Perry
Runner-Up
Softball Softball Error | Ohio Stingrays

Error

Error message

Error: Class 'FeedsHTTPCache' not found in feeds_cron() (line 82 of /var/aegir/platforms/stingrays_7/sites/all/modules/feeds/feeds.module).
The website encountered an unexpected error. Please try again later.