You are here

14U Championship Bracket

 
Indiana Shockwaves Burton
Pool Q #1
 
 
 
 
Ohio Starz Thomas
7
Pool S #3
 
Pickerington Central #4
Saturday, 5pm
LIDS Indiana Dreams Walters
9
Pool U #2
 
Team PA Hartman
0
Pool T #3
 
Pickerington Central #1
Saturday, 6:30pm
Indiana Fusion Elite
1
Pool R #2
 
Inferno Elite Trine
1
V #1
 
 
0
 
 
Outlaws Futures WV Wolfe
Pool S #1
 
 
 
 
Vikings Elite Evans
10
Pool U #4
 
Pickerington Central #4
Saturday, 6:30pm
Turnin2 Radinski
3
Pool T #2
 
Edgewood Lady Bulldogs Mader
Pool V #2
 
Pickerington Central #1
Saturday, 5pm
Indy Crush 2K4 Premier
Pool T #4
 
 
 
 
Finesse Fastpitch Hool
Pool Q #2
 
 
Indiana Shockwaves Burton
3
Pool Q #1
 
Pickerington Central #1
Sunday, 8am
LIDS Indiana Dreams Walters
6
 
 
Indiana Fusion Elite
5
 
 
Pickerington Central #4
Sunday, 9:30am
Inferno Elite Trine
7
Pool V #1
 
Outlaws Futures WV Wolfe
3
Pool S #1
 
Pickerington Central #1
Sunday, 9:30am
Vikings Elite Evans
5
 
 
Edgewood Lady Bulldogs Mader
11
 
 
Pickerington Central #4
Sunday, 8am
Finesse Fastpitch Hool
1
Pool Q #2
 
 
LIDS Indiana Dreams Walters
5
 
 
Pickerington Central #1
Sunday, 11am
Inferno Elite Trine
0
 
 
Vikings Elite Evans
2
 
 
Pickerington Central #4
Sunday, 11am
Edgewood Lady Bulldogs Mader
5
 
 
 
LIDS Indiana Dreams Walters
14
 
 
Pickerington Central #1
Sunday, 12:30pm
Edgewood Lady Bulldogs Mader
0
 
 
 
LIDS Indiana Dreams Walters
7
 
 
Pickerington Central #1
Sunday, 2pm
Indiana Gators Adams
6
 
 
 
Indiana Gators Adams
7
 
 
Pickerington Central #2
Sunday, 12:30pm
Ohio Wolfpack Hysong
2
 
 
 
Indiana Gators Adams
6
 
 
Pickerington Central #3
Sunday, 11am
Michigan Batbusters Yoskovich
5
 
 
Pittsburgh Power Elite
1
 
 
Pickerington Central #2
Sunday, 11am
Ohio Wolfpack Hysong
5
 
 
 
Indiana Gators Adams
13
Pool S #2
 
Pickerington Central #3
Sunday, 8am
Diamond Chix Tucker
1
 
 
Michigan Batbusters Yoskovich
8
 
 
Pickerington Central #2
Sunday, 9:30am
Ohio Hawks Gold Young
1
Pool T #1
 
Pittsburgh Power Elite
6
Pool R #1
 
Pickerington Central #3
Sunday, 9:30am
Michigan Outlaws Sherrill
5
 
 
Ohio Wolfpack Hysong
7
 
 
Pickerington Central #2
Sunday, 8am
Outlaws Futures PA Garroway
4
Pool U #1
 
 
Indiana Gators Adams
Pool S #2
 
 
 
 
Team KY ASA Gold
0
Pool R #4
 
Pickerington Central #2
Saturday, 5pm
Diamond Chix Tucker
1
Pool V #3
 
Ohio Stingrays Rheaume
0
Pool Q #4
 
Pickerington Central #3
Saturday, 6:30pm
Michigan Batbusters Yoskovich
2
Pool U #3
 
Ohio Hawks Gold Young
Pool T #1
 
 
 
 
Pittsburgh Power Elite
Pool R #1
 
 
 
 
Michigan Outlaws Sherrill
10
Pool V #4
 
Pickerington Central #2
Saturday, 6:30pm
Outlaws Futures PA Rapp
5
Pool Q #3
 
Pittsburgh Spirit Hess
0
Pool S #4
 
Pickerington Central #3
Saturday, 5pm
Ohio Wolfpack Hysong
1
Pool R #3
 
Outlaws Futures PA Garroway
Pool U #1
 
 
 
 
LIDS Indiana Dreams Walters
Champion
Indiana Gators Adams
Runner Up
Softball Softball Error | Ohio Stingrays

Error

Error message

Error: Class 'FeedsHTTPCache' not found in feeds_cron() (line 82 of /var/aegir/platforms/stingrays_7/sites/all/modules/feeds/feeds.module).
The website encountered an unexpected error. Please try again later.