You are here

12U Championship Bracket

 
Outlaws Futures OH Johnson
 
 
 
 
 
WV Firestix Young
3
Pool CC #3
 
Pickerington North #4
Saturday, 5pm
Pittsburgh Predators Moran
8
Pool EE #2
 
Team PA Lloyd
7
Pool DD #3
 
Pickerington North #1
Saturday, 6:30pm
Turnin2 Bradshaw
6
Pool BB #2
 
MI Legacy Thorington
Pool FF #1
 
 
 
 
Beverly Bandits Premier
Pool CC #1
 
 
 
 
Morris County Belles
1
Pool EE #4
 
Pickerington North #4
Saturday, 6:30pm
Finesse Fastpitch Henegar
9
Pool DD #2
 
Indiana Magic Gold
14
Pool FF #2
 
Pickerington North #1
Saturday, 5pm
Ohio Ice White
0
Pool DD #4
 
Michigan Batbusters Maloney
AA #2
 
 
 
 
 
Outlaws Futures OH Johnson
14
Pool AA #1
 
Pickerington North #1
Sunday, 8am
Pittsburgh Predators Moran
0
 
 
Team PA Lloyd
8
 
 
Pickerington North #4
Sunday, 9:30am
MI Legacy Thorington
11
Pool FF #1
 
Beverly Bandits Premier
14
Pool CC #1
 
Pickerington North #1
Sunday, 9:30am
Finesse Fastpitch Henegar
2
 
 
Indiana Magic Gold
13
 
 
Pickerington North #4
Sunday, 8am
Michigan Batbusters Maloney
6
Pool AA #2
 
 
Outlaws Futures OH Johnson
6
 
 
Pickerington North #1
Sunday, 11am
MI Legacy Thorington
4
 
 
Beverly Bandits Premier
2
 
 
Pickerington North #4
Sunday, 11am
Indiana Magic Gold
3
 
 
 
Outlaws Futures OH Johnson
6
 
 
Pickerington North #1
Sunday, 12:30pm
Indiana Magic Gold
5
 
 
 
Outlaws Futures OH Johnson
0
 
 
Pickerington North #1
Sunday, 2pm
Beverly Bandits DeMarini
4
 
 
 
FAST Wizards Elite Eisenbrandt
2
 
 
Pickerington North #2
Sunday, 12:30pm
Beverly Bandits DeMarini
5
 
 
 
NWI Sox Eisfelder
6
 
 
Pickerington North #3
Sunday, 11am
FAST Wizards Elite Eisenbrandt
13
 
 
Ohio Hawks Galownia
4
 
 
Pickerington North #2
Sunday, 11am
Beverly Bandits DeMarini
10
 
 
 
Ohio Lady Lasers Blue
2
Pool CC #2
 
Pickerington North #3
Sunday, 8am
NWI Sox Eisfelder
3
 
 
Ohio Stingrays McDaniel
4
 
 
Pickerington North #2
Sunday, 9:30am
FAST Wizards Elite Eisenbrandt
6
Pool DD #1
 
Ohio Hawks Galownia
1
Pool BB #1
 
Pickerington North #3
Sunday, 9:30am
Ohio Ice Blue
0
 
 
Ohio Lightning Redford
0
 
 
Pickerington North #2
Sunday, 8am
Beverly Bandits DeMarini
6
Pool EE #1
 
 
Ohio Lady Lasers Blue
CC #2
 
 
 
 
Ohio Stingrays Talbot
5
Pool BB #4
 
Pickerington North #2
Saturday, 5pm
NWI Sox Eisfelder
6
Pool FF #3
 
VA Xplosion Tate
0
Pool AA #4
 
Pickerington North #3
Saturday, 6:30pm
Ohio Stingrays McDaniel
1
Pool EE #3
 
FAST Wizards Elite Eisenbrandt
Pool DD #1
 
 
 
 
Ohio Hawks Galownia
Pool BB #1
 
 
 
 
Finesse Fastpitch Myers
0
Pool FF #4
 
Pickerington North #2
Saturday, 6:30pm
Ohio Ice Blue
3
Pool AA #3
 
Ohio Lightning Redford
2
Pool CC #4
 
Pickerington North #3
Saturday, 5pm
SC Prospects Jones
1
Pool BB #3
 
Beverly Bandits DeMarini
Pool EE #1
 
 
 
 
Beverly Bandits DeMarini
Champion
Outlaws Futures OH Johnson
Runner-Up
Softball Softball Error | Ohio Stingrays

Error

Error message

Error: Class 'FeedsHTTPCache' not found in feeds_cron() (line 82 of /var/aegir/platforms/stingrays_7/sites/all/modules/feeds/feeds.module).
The website encountered an unexpected error. Please try again later.